Akıllı Ev Hakkında

Akıllı Ev Hakkında

Akıllı Ev sektöründe Patelfon akıllı ev sistemleri ürettiği yazılımı ile kullandığı ürünlerin kalitesi ile hep bir adım öndedir.

Akıllı ev denildiğinde birçok seçenek mevcuttur bunlar bulut tabanlı cloud diye bilenen sistem ve yerel local tabanlı sistemlerdir. Patelfon akıllı ev sistemleri bulut tabanlı en güvenli ve dünyanın her neresinde olursanız olun aygıtlarınızı örneğin elektriğinizi, suyunuzu hatta evinizin perdelerine kadar tüm evinizi yönetmenizi sağlayan bir sistem sunmaktadır.

Patelfon akıllı ev sistemlerinizi evinizin dilediği bölgesine uygulayabilirsiniz.

Örneğin evinizden çıktığınızda alarmı kuramayacak kadar meşguldünüz ve aklınıza gelmedi. Aklınıza geldiğin cep telefonunuzdan alarmınızı kurabilir dilerseniz açık unuttuğunuz ışıklarınız olup olmadığını kontrol edebilir ve dilerseniz ışıklarınızı kapatabilirsiniz.

Eğer sadece bir güvenlik sistemine ihtiyaç duyarsanız yalnız güvenlik paketi alırsınız ve daha sonra evinizi akıllı bir eve dönüştürmek isterseniz bunun için ekstra bir masraf yapmanıza gerek kalmaz yalnızca ekipmanlarınıza alarak güvenlik sisteminize entegre edebilirsiniz.

Patelfon akıllı ev sistemleri birbiri ile çalışan 30 çeşidi gecik farklı modül ve ürünle entegre bir şekilde ‘kablosuz’ olarak hiçbir tadilat kablolama kırıp dökme gerektirmeden çalışabilmektedir.

Kullanım ihtiyacınıza göre bizimle iletişim kurarsanız size uygun ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden whatsApp ikonunu tıklayabilir ve size en yakın teknisyenimizden keşif hizmeti en kısa sürede alabilirsiniz.

İşte sizin için hazırladığımız birkaç paket

Gaz ve Yangın Alarmı Paketi

Kablosuz Gaz Sensörü

Kablosuz Duman Sensörü

Kablosuz Su kaçağı Sensörü

Güvenlik Paketi

Kablosuz PIR Hareket Sensörü

Kablosuz Kapı ve Pencere Manyetikleri

Kapı Geçiş Sistemleri

Plaka Tanımlı Araç Geçiş Tanımlama Sensörü

 

Tesisat Paketleri

Işık açma kapatma ve zamanlama modülü

Bulut Tabanlı Diafon ve Kapı Tetiği

 

Tüm bu saydığımız fonksiyonlar ve daha fazlası sistemimizle uyumlu bir şekilde çalışıp sizin hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Ürünlerimizi dilerseniz size vereceğimiz tabletimizden dilerseniz kapınızdaki diafon ünitesinden dilerseniz cep telefonunuzdan yönetebilirsiniz.