Linux Diafon

Akıllı diyafon sıradan görüntülü diyafonun aksine çeşitle kablosuz güvenlik sistemini ve akıllı ev sistemlerinin entegre edilebilmesini mümkün kılar.

Sizi pahalı güvenlik merkezlerinden, kablo kirliğinden ve ekstra maliyetten kurtarır.  -IP Android  DİAFON Sistemi ( Kablosuz Akıllı Ev Özellikli ) Android işletim sistemi ve geniş kapasitif dokunmatik ekranı ile kullanıcı dostu diafon sistemi. IP görüntülü diafon sistemi, ses ve görüntü aktarımı için sadece tek ağ kablosuna ihtiyaç duyarak kurulum esnasında kablo yığını oluşturmadan ve android işletim sisteminin potansiyelinden yararlanarak kolay bir yazılım yüklemesi ile öne çıkan modern bir sistemdir. Giriş alanlarının rahat ve kontrollü şekilde  izlenebilmesini ve yönetilebilmesini sağlar.

Akıllı ev otomasyonu gibi dijital sistemlerle kolay entegrasyon sağlayan zengin bir arayüze sahiptir. Misafirlerinize uzaktan giriş için erişim izni verebilmenizi sağlayan bu sistem, size ve sevdiklerinize güven ve huzur ortamı sağlanmasında yardımcı olur.

Whatsapp